Zdrowy i śnieżnobiały uśmiech – ciesz się nim już dziś!

Wielu z nas marzy o zdrowych i pięknych zębach. Jedni z chorobami zębów zmagają się częściej, inni rzadziej. Zdrowy i piękny uśmiech wymaga stałej kontroli. W gabinetach stomatologicznych coraz częściej pojawiają się nowoczesne metody leczenia zębów, dzięki którym leczenie jest szybsze, mniej bolesne oraz skuteczniejsze. Warto wybrać nowoczesny gabinet stomatologiczny, w którym leczenie zębów będzie przyjemne i bezbolesne.

Dobry dentysta Poznań – nowoczesne metody leczenia zębów

Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej gabinetów stomatologicznych. Nie raz mamy problem z czyich usług warto skorzystać. Opieramy się na opiniach innych pacjentów, które zawarte są w Internecie. Warto też zwrócić uwagę na wyposażenie oraz stosowaną metodykę leczenia zębów. Poznaj najnowsze techniki leczenia, wybielania i znieczulania zębów!

kobieta w gabinecie stomatologicznym

  • Leczenie kanałowe z wykorzystaniem mikroskopu – jest to najnowocześniejsza forma leczenia zębów. Leczenie kanałowe już od dłuższego czasu było popularnym zabiegiem, dzięki którym mogliśmy wyleczyć zęba, a nie go wyrywać. Ostatnio do tego typu zabiegu dodano mikroskop. Dzięki temu nawet najmniejsze szczeliny są zamykane specjalnym preparatem. To leczenie jest dużo bardziej skuteczniejsze i precyzyjniej wykonane,
  • Wybielanie zębów – wielu z nas marzy o śnieżnobiałym uśmiechu. Do tej pory najczęściej do wykorzystywało się rożnego rodzaju pasty wybielające. Jednak ostatnio bardzo popularne stało się wybielanie zębów lampą Beyond. To wybielanie zębów jest w 100% skuteczne – rozjaśnia zęby nawet o kilka tonów, a efekt utrzymuje się nawet przez 3 lata. Wybielanie zębów tą metodą jest jedną z najpopularniejszych i coraz bardziej pożądanych metod,
  • Gaz rozweselający – gaz ten wykorzystywany jest podczas wizyt dzieci u stomatologa. Użycie gazu rozweselającego powoduje, że strach u dziecka nie pojawia się. Jest to jedna z najskuteczniejszych form znieczulania dla dzieci. Niestety jest on podawany tylko za pobraniem opłaty.

kobieta uśmiechająca się

Zdrowe i śnieżnobiałe żeby to wizytówka każdego z nas. Warto dbać o uśmiech oraz odwiedzać stomatologa regularnie. A ty jak często odwiedzasz stomatologa? Jakie zabiegi wykonujesz najczęściej?