Masaż wodny – jacuzzi czy wanna z hydromasażem?

Bogate zalety urządzeń z hydromasażem

Jacuzzi i wanna z hydromasażem wykazują bardzo podobne właściwości. Wanna jest nieodzownym elementem umeblowania każdej łazienki. Dodatkowo posiada funkcje hydromasażu oraz produkowania bąbelków. Bardzo ważną kwestię stanowi utrzymywanie odpowiedniego porządku takich urządzeń, gdyż niedokładne umycie może spowodować rozwój bakterii, które źle wpłyną na nasze zdrowie. Jacuzzi dysponuje systemem filtrującym wodę i jest przygotowane do użytku przez cały rok na otwartym powietrzu (np. balkon, taras). Z jacuzzi można korzystać o każdej porze roku, nawet zimą, co jest niezwykle ogromną zaletą. Dodatkowo posiada grzałki, które podgrzewają wodę oraz dysze punktowo masujące wybrane partie mięśniowe.

jacuzzi-domowe

Masaż wodny dla ducha i ciała

Reasumując, jacuzzi to urządzenie wolnostojące używane cały rok na wolnym powietrzu, a różnego rodzaju wanny z hydromasażem są elementami wyposażenia łazienek. Każde urządzenie ma swoje mocne i słabe strony. Aczkolwiek wanna jak i jacuzzi są świetną opcją, aby się zrelaksować po ciężkim dniu. Korzystając z okazji, można zaprosić swoich znajomych. Kiedy czujesz się zmęczony, będzie to idealna opcja, aby się rozluźnić. Masaż wodny wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale jak i również na nasze zdrowie. Szczególnie polecany jest osobom, które aktywnie spędzają czas. Hydromasaż pobudza i dodaje energii. Dzięki niemu czujemy się młodsi i wypoczęci. Redukuje stres, uczucie zmęczenia oraz sprawia, że nasz organizm wytwarza endorfiny, czyli hormony szczęścia.  U osób zestresowanych taki masaż znacznie poprawi jakość snu, zredukuje ból głowy i ogólne przemęczenie. Masaż wodny odnosi rezultaty również w kosmetyce. Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, redukuje cellulit oraz poprawia sprężystość mięśni. Nie musisz udawać się do centrum odnowy biologicznej, aby skorzystać z tych dobrodziejstw. Wystarczy Ci niewielka łazienka, zrelaksuj się bez wychodzenia z domu. Hydromasaż jest najlepszą formą aktywności w wodzie zaraz obok pływania, która pozytywnie wpływa na nasze zdrowie oraz samopoczucie.

Na terenie Polski jak i również innych państw znajduję się wiele firm specjalizujących się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości urządzeń. Produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów i spełniają najwyższe oczekiwania klientów.