Zmiany w moim nowym domu

Zawsze z bardzo dużą obawą podchodziłem do wszelkiego rodzaju remontów. Bałem się nie tyle strat finansowych, ale całego zamieszania związanego z realizacją. Czasu, który trzeba przeznaczyć. Koniecznie też musimy znaleźć dobrą firmę remontowo – budowlaną, która bez większych kłopotów wykona dla nas usługę.

Zmiany w moim nowym domu

W pewnej chwili jednak zmieniłem zdanie. Stało się to za sprawą moich bardzo dobrych znajomych. Byłem w ich nowym mieszkaniu na warszawskim Mokotowie. Już praktycznie od pierwszych minut zachwyciłem się ich nowym wnętrzem. To mieszkanie jest wyjątkowe. Każdy element idealnie do siebie pasuje – przestrzeń jest znakomita. Bardzo funkcjonalna, a zarazem miła dla oka. Moją uwagę przede wszystkim zwrócić stylowy, piękny salon. Wyjątkowa komoda, duży stół oraz fantastycznie dobrane dodatki. Moskitiery, rolety, plisy – okno jest udekorowane tak, by z jednej strony chroniło przed słońcem, a z drugiej było idealnym dopełnieniem otoczenia.

Naprawdę zachwyciło mnie to mieszkanie. Jak tylko wróciłem do domu znalazłem ekipę remontową i zająłem się zakupem mebli i dodatków. Nawiązałem kontakt z profesjonalną firmą http://www.jdsystems.com.pl/. Pomogli mi w wyborze najlepszych rolet w Poznaniu. Porada okazała się dla mnie czymś niezbędnym – przyznam się, że byłem prawdziwym laikiem w tym temacie.

Wszystko obyło się naprawdę szybko. Dzisiaj mogę się cieszyć piękną przestrzenią w moim domu. Nawet nie zdawałem sobie sprawy jak wiele może dawać nawet mała zmiana wnętrza. Mój dom jakby nabrał nowych kolorów – poszczególne pomieszczenia są jakby bardziej otwarte. Szczególnie jestem zadowolony z mojego nowego salonu – to teraz takie prawdziwe miejsce z duszą. Bardzo chętnie zapraszam do siebie znajomych i przyjaciół.

Polecam wszystkim – warto od jakiegoś czasu odświeżyć przestrzeń w swoim domu/mieszkaniu. Jeśli boisz się i nie wiesz czy pomysły, które masz w głowie są naprawdę dobre poradź się specjalisty. Projektanci wnętrz wykonują niezwykłe projekty dla nawet najbardziej wymagających klientów. Sam widzę, że ostatnio bardzo modne są wnętrza w stylu skandynawskim. Przekonałem się do takich oryginalnych i nowoczesnych rozwiązań. Muszę naprawdę szczerze i „z ręką na sercu” przyznać, że połączenie bieli i szarości robi ogromne wrażenie. Poszedłem też dzięki poradzie specjalisty o krok dalej – połączyłem salon z kuchnią. Nie byłem może na początku do tego pomysłu przekonany, ale teraz uważam, że to jest naprawdę rewelacyjne rozwiązanie. W mieszkaniu jest dużo więcej otwartej przestrzeni.