Ile kosztuje fotobudka? Czy wartą ją kupić pod wynajem?

Imprezy były, są i będą. Młodzi ludzie potrzebują emocji, zabawy, tańców, szaleństw z przyjaciółmi. Poza tym ludzie organizują wesela, bale karnawałowe i wiele innych imprez. Jedną z popularnych atrakcji na różnych potańcówkach jest fotobudka Poznań. Ile kosztuje takie „pudło do zdjęć”? Czy warto w nie zainwestować i wynajmować na przykład na weselach? Zapraszamy do lektury.   

Czy fotobudka Poznań to wciąż chętnie wybierana atrakcja?

Jak najbardziej! Ludzie wciąż bardzo chętnie rezerwują fotobudkę. Co ciekawe, coraz częściej bawią się przy jej udziale osoby w średnim, a nawet starszym wieku. Dlaczego to pożądana atrakcja? Ponieważ mało kto nie lubi pamiątek z ciekawych i ważnych wydarzeń. A fotobudka Poznań umożliwia uchwycenie chwil na zdjęciach i natychmiastowe ich wywołanie w kilku kopiach. Zwykle w zestawie są również dodatkowe, wesołe gadżety. Chodzi na przykład o kapelusze, wąsy, okulary i tym podobne.

Ile kosztuje taki sprzęt?

Oczywiście cena zależy od tego, czy fotobudka Swarzędz jest nowa, czy używana. Nowa fotobudka średniej klasy kosztuje około 13 tysięcy złotych. Są tez takie za 25 tysięcy. Tańsze fotobudki zdarzają się rzadko i mają mało opcji. Używaną fotobudkę można dostać nawet za kilka tysięcy złotych i często jest to dobra okazja. Modne stały się też inne atrakcje na wzór fotobudki. Chodzi o fotolustro, fotomozaikę czy gifbudkę.

fotobudka Swarzędz
Photobooth sign outdoors at a wedding reception in Oregon.

Warto postawić na weselne atrakcje

Jak wspomnieliśmy we wstępie, imprezy są, były i będą. Nawet w trakcie pandemii wiele osób nie zrezygnowało z zaplanowanych spotkań na dużą skalę. Oczywiście nie popieramy takiego zachowania, jednak to pokazuje, jak trafnym źródłem dochodu może być fotobudka.

A może sam planujesz jakąś imprezę? Co prócz zdjęć może się okazać ciekawą atrakcją? Na pewno pokaz tańca, pokaz sztucznych ogni, wcześniej dobrze przygotowane gry i zabawy. Może jakaś wkrętka? Może być śmiesznie! Wiele par czy solenizantów decyduje się na stworzenie i wyświetlenie prezentacji ze zdjęciami i muzyką, na której pokazane jest na przykład, jak rozwijała się znajomość danej pary czy jak ktoś dorastał.